Drents Genieten

Grasheide: Modern in Drenthe (4p)

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Nederland, Drenthe, Erm
 

Voorzieningen

Verwarming & Verkoeling

  1. Airconditioning in slaapkamer
  2. Centrale verwarming

Wassen en drogen

  1. Wasmachine

Wellness

  1. Overdekte privé jacuzzi
  2. Sauna: Infrarood

Keuken

  1. Combimagnetron
  2. Senseo
  3. Pannen
  4. Bestek
  5. Eettafel
  6. Borden
  7. Vaatwasser
  8. Drinkglazen
  9. Afzuigkap
  10. Keukengerei
  11. Koelkast: Met vriesvak
  12. Koffiecupmachine: Nespresso
  13. Gasfornuis: 4-pits
  14. Waterkoker: Elektrische waterkoker

Entertainment

  1. Netflix
  2. Wifi
  3. Smart TV in woonkamer

Slaapkamer

  1. Opgemaakte bedden
  2. Kledingkast
  3. Tweepersoonsbed: 1
  4. Kingsize boxspring bed: 1

Veiligheid

  1. Brandblusser
  2. Rookmelder

Buiten

  1. Omheinde tuin
  2. Tuin
  3. Tuinmeubels
  4. Ligstoelen
  5. Veranda
  6. SUP board
  7. Parkeerplaats bij accommodatie: 2
  8. Fietsen: 2
  9. BBQ: Houtskool

Ligging

  1. Dichtbij het strand

Badkamer

  1. Föhn
  2. Handdoeken
  3. Douche: Douche
  4. Toilet: Toilet in badkamer
  5. Wastafel: 1
 

Beschrijving

Grasheide is geschikt voor 4 personen. Deze chalet heeft een oppervlakte van ca. 90 m2. Op 50 meter loopafstand sta je op het strand van de recreatieplas. De keuken is compleet uitgerust met een vaatwasser en nespresso-machine. De ruime woonkamer is modern ingericht, heeft prachtig uitzicht over de groene, omheinde tuin en beschikt over een SmartTV incl. Netflix

De serre biedt een privé wellness paradijs met infrarood sauna en lounge stoelen. Open de schuifdeuren naar de overdekte veranda en ontspan in de overdekte jacuzzi met SmartTV incl. Netflix

Vanuit de veranda stap je in de ruime, omheinde tuin met privacy. Relax in de ligbedden en ervaar het ultieme buitengevoel onder de omsloten buitendouche. Liever iets actiefs doen? Ga het water op met het SUP-board of ontdek de omgeving op de fiets.

Er zijn twee slaapkamers aanwezig. De slaapkamers beschikken beide over een 2-persoonsbed. De master bedroom beschikt over een airco en SmartTV. De badkamer is ruim en er is een wasmachine aanwezig. Grasheide beschikt over twee overdekte privé parkeerplaatsen.

 

28 recensies


  1. 9,6

    Der Pool war fantastisch. Sehr netter und unkomplizierter Check In.

    November 2025 - Michael H.

  2. 7

    Geen recensie achtergelaten

    November 2025 - Annetta H.

  3. 9,2

    De rust,de ruimte, de natuur. Mooie moderne en nette accommodatie . Van alle gemakken voorzien. En natuurlijk is de jacuzzi de kers op de taart.

    November 2025 - Belinda N.

  4. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    November 2025 - Carlo V.

  5. 10

    Altijd weer echt vakantie en genieten bij drents genieten. We zijn inmiddels drie keer bij jullie geweest in twee verschillende accomodaties en het is altijd schoon, bedden heerlijk opgemaakt bij aankomst, jacuzi warm en schoon, kortom de vakantie kan altijd gelijk beginnen. Hetbis zeker een aanrader. Nogmaals dank Bert en Simone voor de fijne vakanties.

    Oktober 2025 - Mariska S.

  6. 8,6

    Geen recensie achtergelaten

    Oktober 2025 - Paul W.

  7. 7,6

    De prive tuin met jaquzzi en sauna

    Oktober 2025 - Jettie P.

  8. 8,8

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Rob H.

  9. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Robin R.

  10. 8,8

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Claudia S.

  11. 9,2

    Het huisje was super compleet, veel extra's.

    Augustus 2025 - J b.

  12. 9,8

    Zoveel luxe zoals een jacuzzi en airco. Ook de groote van het huisje was heerlijk!

    Augustus 2025 - Margriet M.

  13. 8,8

    2 fietsen, 1 sup!!

    Juli 2025 - Martine D.

  14. 9,8

    Geen recensie achtergelaten

    Juni 2025 - Jobien v.

  15. 9,6

    Wir haben die Ruhe genossen. Ich werde wieder dort buchen. Wir hatten das Haus Grasheide. Uns hat es sehr gut gefallen. Wir waren mit Hund dort. Der Strand ist nur wenige Schritte entfernt. Leider durften wir nicht mit Hund an den Strand. Der Strand war zwar menschenleer und wir haben niemanden gestört, dennoch kam jemand und hat uns gebeten zu gehen. Aber da kann die Unterkunft nichts für. Es war schön für uns

    Juni 2025 - Alexandra K.